Pergole Tente Fiyatları

pergole tente fiyatları istanbul


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 yorum “Pergole Tente Fiyatları

 • İstanbul Tente Fiyatları

  Mükemmel Şık, konforlu ve ekonomik tente fiyatları, PergoleTente tarafından cazip seçeneklerle sunuluyor.
  Gölge ve Branda, çadır sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 1980 yılından bu yana İstanbul’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor.
  Tüm yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente sistemleri, tüm işletmelere uygun modelleriyle birbirinden elit, güzide tasarımlarla dizayn ediliyor.

  İstanbul Tente Fiyatları
  Yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Pergola Tente avantajlarıyla sunuluyor.
  Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
  600 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 500 TL olarak 2020 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.
  Şayet PVC branda seçimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat, 450 TL (Mt) olarak sunuluyor.

  Tüm alanlara şıklık katan pergola sistemlerinde 10 m2 altı tasarımlarda fiyat; 9.500 TL’dir.
  10 m2 ve 25 m2 arasında dizayn edilen pergola sistemleri, 2020 güncel fiyat listesiyle 10.500 TL olarak sunuluyor.
  Daha geniş alanlarda ise 25 metrekare üzeri fiyatlar, M2’si 460 TL olarak belirleniyor.

  Bükümlü pergola sistemlerinde 25 metrekare altında olan imalatlar için toplam fiyat 11 bin TL ve 25 metrekare üzerindeki imalatlar için her m2’de 550 TL olarak imal edilmektedir. Pergole Tente ekonomik fiyatları ve yüksek standartlarda ürün kalitesiyle, en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

  Tente Sistemleri Kullanım Alanları

  Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

  Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, Pergole Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
  Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

  Tente Sistemlerinde Çeşitlilik
  Pergola Tente, gölgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve güncel konfor formlarında imalatlar gerçekleştiriyor. Firmanın tüm yaşam alanları için tasarım ettiği ürünler arasında;

  Motorlu tente
  Tente sistemleri
  Otomatik tente
  Pergola tente sistemleri
  Mafsallı tente çeşitleri
  Sabit dekoratif tente
  Çift açılır tente
  Körüklü tente
  Kasetli tente
  Şeffaf katlama tente

  Sistemleri ile sürgülü cam sistemleri ve katlanır tente sistemleri bulunuyor. Tasarımlar, uygulanacak mekan ve alana, özelliklerine bağlı olarak imal ediliyor. Keşif hizmetiyle ev, işyeri, çalışma ve sosyal alanlarda kullanılacak tente çeşitleri veya gölgelendirme sistemleri belirlenerek, tasarım ve imalat yapılıyor.

  Tente Tasarımı Nasıl Seçilir?

  Hem alanın dekorasyon özelliklerine hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modellerine göre seçilebilir. Sabit tente modelleri, bükümlü pergola sistemleri veya motorlu tente sistemleri, işletmelerin yapı özelliklerine ve tasarım niteliklerine bağlı olarak belirlenebilir.

  Ev sistemlerinde bahçe, balkon veya teras gibi alanların metrekare ölçülerine, tasarım edilecek ürünlerin otomatik veya manuel sistem özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran türü işletmelerde sıklıkla kullanılan ve özellikle soğuk havalarda açık alanların konforlu kullanımları için tasarlanır.

  Ancak yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahçelerinde, verandalarda kullanılabilen sistemlerdir. Kasetli tenteler, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde veya geniş balkonlu yapılarda tercih edilen sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri, kullanım alanının özelliklerine göre seçilebilir.

  Motorlu Tente Sistemleri

  Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektörün tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle düz formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Üstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popüler ürünler arasına taşıyor.

  Otomatik Tente Sistemleri

  Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Prime Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor.

  Tente Sistemleri
  İster bir bölümde isterseniz dört cephede sürgülü cam sistemleri kullanabilirsiniz. Doğanın en güzel manzaralarını izlemek ve estetik tasarımlarıyla opsiyonel kullanım sağlamak için sürgülü cam sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Yaz bahçesi veya kış bahçesi tasarımları, kamelya tasarımları, veranda ve teras tasarımları ile tüm bahçe ve açık alanlarda çok şık görünüm sunmaktadırlar.

  Pergola Tente imaj Trend Modası
  Raylı sistem modülünde dizayn edilen pergola sistemler, tüm alanlarda en çok tercih edilen gölgelendirme sistemleridir. Düz veya bükümlü kullanım avantajları ve dış alanlarda daha geniş kullanım alanlarıyla tercih edilen modeller arasındadır. Yaz, kış kullanışlı sunum yapan pergola sistemleri, cazip fiyatlarıyla her metrekare alanda uygulanabilir niteliktedir.