Otomatik Pergola Tente

Otomatik Pergola Tente

Motorlu Otomatik Pergola Tente

Otomatik Motorlu Tente tüm zorlu hava koşullarında hiçe sayan kullanım kolaylığı sağlayarak alanınızı daha estetik, konforlu ve fonksiyonel bir yapıdır. hale getirebilen özel bir gergi sistemi ile kusursuz çalışmaktadır. Motorlu tente ve pergola tente olarak bilinen sistemin kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle cafe, otel, restaurant, dış mekan, bahçe ve teraslarda 4 mevsim konfor yakalamak isteyen kullanıcıların tercih ettiği otomatik tente sistemidir.

Pergola; Kafe, restaurant, veranda, balkon vb açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için tasarlanmış bir otomatik pergola sistemidir.
Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanları hem dört mevsim yaşanılabilir hale dönüştürmekte, hem de değer katarak mekanların en ideal fayda düzeyinde kullanılmasını sağlamaktadır.

Motorlu Pergola Tente Sistemleri

Raylı Tente Sistemleri 3 katmanlı kumaşı sayesinde yazın sıcak hava ve güneşin zararlı ışınlarını alanınızdan uzaklaştırırken kışın yağmur ve olumsuz hava şartları etkisini ortadan kaldırır. Uzaktan kumandalı tente olarak da adlandırılan Raylı Tente Sistemi’nde yer alan raylar ve yürüyen aksam sessiz çalışır bu sayede ortamın sakinliği ve huzuru korunur. Uzaktan kumanda ile yönetilen Raylı Tente Sistemi alanı açık ve kapalı kullanma özelliği ile pratik bir sistemdir.

Motorlu Pergola Tente Modelleri

Tüm Motorlu Pergola Tente Modelleri sık bakım gerektirmez ve uzun ömürlüdür. Özellikle İstanbul motorlu tente ve Ankara motorlu tente sistemlerimiz sıklıkla tercih edildiği yerler arasındadır.  İstediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımları mühendislik ve mimari dokunuşlarla hayata geçirebilir, tasarladığımız modelin çevresine farklı kapama sistemleri uygulayarak alanını tamamen kapalı bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede özelleştirdiğiniz alanınınız yazın sıcak aylarda tamamen açık bir ortama dönüşürken kışın olumsuz hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan konforunuzu 4 mevsime taşır.

 Cafe – Restaurant Motorlu Pergola Tente

Raylı tente kullanım alanı olarak; cafe ve restaurantların dış mekanlarında,

konutların bahçe ve teraslarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkânı sağlar. Cafe ve Restaurantlarda alanınızı Motorlu Pergola Tente Sistemleri ile  kapatarak özellikle kış aylarında mafsallı tente kullanımı alanınızı sınırlandırma sorununu ortadan kaldırarak 4 mevsim müşterilerinize konfor alanı sağlayarak yüksek kalitede bir hizmet sunma imkanı sağlayacaksınız.

 Teksan Motorlu Pergola Montajı

Otomatik motorlu tente sistemini, mimaride gelişen güncellemelerle birlikte AR/GE çalışmalarımız sonucunda bioklimatik mimarisinin modern çizgileri geliştirerek Skytek (bioklimatik) ürünümüzü tasarladık. Bu sayede geniş ürün yelpazemiz ile motorlu otomatik tente modellerinde sektöre yön verirken her ülkeden her müşterinin ihtiyaçlarına cevap vererek motorlu pergola tente sistemlerinde 66 ülkeye ihracat kapasitesine ulaştık. Ürünlerimiz birinci sınıf ham maddeden üretilerek kolay ve hızlı montaja uygun tasarımı ve tümüyle demonte bir yapıya sahip olması yönünden de teknik bir ayrıcalık sağlar.

Motorlu Pergola Tente Fiyatları

Teksan Tente Sistemleri Sektörde 30 yılı aşkın bilgi ve donanıma sahip firmamız, satış öncesi ve sonrası çözüm ortağınız olmayı taahhüt ederken kalite anlayışından hiçbir suretle ödün vermez.  Motorlu Pergola Tente Fiyatlarına bakıldığında yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışı göze çarpmaktadır. Kullanım alanlarınıza göre Cafe – Restaurant Motorlu Pergola Tente ürünleri için belirttiğiniz ölçülere yönelik sektör fiyatları çerçevesinde özel iskonto oranları dahil edilerek en doğru ve makul fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca özel tasarım tente ve Teksan Motorlu Pergola Montajı kolaylığı ve sunduğu teknik destek hizmeti müşteriler için diğer bir ayrıcalıktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir